Rasti tragjik në Viti, 17-vjeçari ka kryer vetëvrasje

Rasti tragjik në Viti, 17-vjeçari ka kryer vetëvrasje
Rasti tragjik në Viti, 17-vjeçari ka kryer vetëvrasje
Rasti tragjik nu00eb Viti, 17-vjeu00e7ari ka kryer vetu00ebvrasje

17-vjeçari që u gjet sot i vdekur në fshatin Verban të Vitisë, burime brenda policisë së Kosovës kanë bërë të ditur për Gazetën Express se ka kryer vetëvrasje

Rastin për vdekjen e tij e ka konfirmuar  policia e Kosovës, por pa dhënë detaje të tjera pasi rasti është në hetime.

Por, Gazeta Express mëson nga burimet e saj brenda policisë se rasti ka të bëjë me vetëvrasje.

Familjarët e viktimës e kanë njoftuar policinë për rastin dhe të njëjtit me urdhër të prokurorit trupin e pajetë të 17-vjeçarit e kanë dërguar për obduksion.


Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/aktualitet/