Smoothie me pjeshkë dhe mjedra

Smoothie me pjeshkë dhe mjedra
Smoothie me pjeshkë dhe mjedra
Smoothie me pjeshkë dhe mjedra

Niseni mëngjesin me një smoothie freskuese dhe që ju mban me energji.

Përbërësit

1 filxhan mjedra
¾ filxhan pjeshkë të copëtuar të freskëta
¼ filxhan kos
⅓ filxhan qumësht
1 lugë çaji mjaltë

Përgatitja
Vendosni të gjithë përbërësit në blender dhe përzierje derisa te krijohet një masë e vetme e njëtrajtëshme. Mund të shtoni pak qumësht sipas dëshirës në rast se përzjerja për ju është shumë e trashë.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/gatojca/