A e dini vajza e cilit prezantues është kjo bukuroshe?

A e dini vajza e cilit prezantues është kjo bukuroshe?
A e dini vajza e cilit prezantues është kjo bukuroshe?
A e dini vajza e cilit prezantues është kjo bukuroshe?

Sigurisht që e keni parë tashmë të shpërndarë në rrjete sociale, në media e gjithandej një bebushe të vockël simpatike të veshur me ngjyrat e flamurit të Kosovës, shkruan "Kosovarja".

Foto e vogëlushes me sy boj qielli u shpërnda edhe nga politikanët tanë, e madje e pamë edhe në media ndërkombëtare.

Por, a e dini se e bija e kujt është "bukuroshja e Pavarsisë"?

Ajo është vajza e prezantuesit të "RTV 21", Robert Bojaj dhe regjisores Getoarbë Mulliqi-Bojaj dhe quhet Eva Zoe Bojaj, shkruan "Kosovarja".

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/