A është Dhurata Ahmetaj bukuroshe siç e quan ajo veten

A është Dhurata Ahmetaj bukuroshe siç e quan ajo veten
A është Dhurata Ahmetaj bukuroshe siç e quan ajo veten
A është Dhurata Ahmetaj bukuroshe siç e quan ajo veten

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj kohen e fundit siç duket ajo po shijon pushimet e saja në maksimum.

Dhurata si kurrë më parë është ekspozuar shumë në rrjetet social.

Ajo është komentuar dhe pëlqyer në mas të madhe nga ndjekësit e saj.

Në një fotografi ajo shfaqet me rroba banjo dhe duket goxha e ekspozuar .

Por ajo se çka ra në sy është mbishkrimi të cilën e ka hedhur Dhurata duke e quajtur veten bukuroshe./ORAinfo/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/