Adelina Ismaili e buzëqeshur pranë të birit të saj ja si duken sonte

Adelina Ismaili e buzëqeshur pranë të birit të saj ja si duken sonte
Adelina Ismaili e buzëqeshur pranë të birit të saj ja si duken sonte
Adelina Ismaili e buzëqeshur pranë të birit të saj ja si duken sonte

Diva Adelina Ismaili edhe pse u bë nënë nuk është se e la skenën, shkruan “Kosovarja”.

Madje ajo u bë shumë më e kërkuar pas lindjes, qoftë nga fansat e saj për këngë të reja apo edhe nga produksione të ndryshme, ku një i tillë është edhe produksioni i serialit televiziv vendor “O sa mirë”, që i ofroi Ismailit një bashkëpunim.

E tashmë fansat e këngëtares kanë mundësinë që atë ta shohin çdo javë në këtë serial.

Por, Adelina nuk është si shumë nëna të estradës që me çdo kusht duan edhe fëmijët e tyre t’i bëjnë të famshëm. Adelina ndryshe nga disa, preferon që sa më pak ta bëj person publik të birin Uliksin.

Por, edhe Adelina nuk mund që krejt t’iu ik postimeve nëpër rrjetet sociale me të birin, apo edhe daljeve publike me të.

E fundit është një foto në të cilën shihet Adelina e buzëqeshur pranë të birit të saj, të cilin e mban edhe në krahë.

Dhe ja shikojini sa bukur duken nënë e bir në këtë foto bashkë./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://kosovarja-ks.com/showbiz/