Afrona Dika çdo ditë e më e bukur, ky imazh ju lë pa fjalë!

Afrona Dika çdo ditë e më e bukur, ky imazh ju lë pa fjalë!
Afrona Dika çdo ditë e më e bukur, ky imazh ju lë pa fjalë!
Afrona Dika çdo ditë e më e bukur, ky imazh ju lë pa fjalë!

Është njëra ndër femrat më të përfolura të estradës sonë, meqë njihet si e dashura e këngëtarit Blero Muharremi, por edhe falë sharmit të saj dhe bukurisë mahnitëse.

Tashmë është e qartë se po flitet për Afrona Dikën, e cila së bashku me të dashurin e saj po kalojnë momente të jashtëzakonshme në Maroko, ku kanë zgjedhur t’i bëjnë pushimet këtë verë.

E natyrisht, këtë argëtim në prani të njëri-tjetrit, me doemos po e ndajnë me ndjekësit e tyre, shkruan Kosovarja.

Kësaj radhe, Afrona ka publikuar një imazh tejet joshëse, me veshje verore që vënë në pah aq mirë linjat tipike prej modeleje.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/