Andrra apo Françeska nuse më e mirë? Shikojini se si duken me vello ato

Andrra apo Françeska nuse më e mirë? Shikojini se si duken me vello ato
Andrra apo Françeska nuse më e mirë? Shikojini se si duken me vello ato
Andrra apo Françeska nuse më e mirë? Shikojini se si duken me vello ato

Tashmë bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra Destani i ka hyrë edhe botës së biznesit, shkruan “Kosovarja”.

Ajo tashmë ka hap një lokal në Tiranë ku ka filluar të shes fustane solemne, po ashtu edhe vello për nuse.

E me këtë rast Andrra ka punësuar vajzën që doli para ca vitesh nga realit shou “Big Brother Albania”, e cila tashmë është bërë një modele e njohur, Françeska Jaçe.

Që të dyja janë duke bashkëpunuar dhe duke i reklamuar fustanet dhe vellot e Andrrës. E me këtë rast ne vendosëm t’ua sjellim ca foto të bukurosheve që t’i shihni dhe të vendosni se cilës nga këto dyja iu rri më mirë vello dhe ngjyra e bardhë e fustaneve të nusërisë./Kosovarja/

Françeska Jaçe

Andrra Destani

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/