Ariana Grande shfaq unazën e fejesës 100 mijë dollarëshe nga Pete Davidson

Ariana Grande shfaq unazën e fejesës 100 mijë dollarëshe nga Pete Davidson
Ariana Grande shfaq unazën e fejesës 100 mijë dollarëshe nga Pete Davidson
Ariana Grande shfaq unazën e fejesës 100 mijë dollarëshe nga Pete Davidson

Pete Davidson dhe Ariana Grande u fejuan kohë më parë dhe dyshja po zënë kryetitujt e mediave botërore

Ashtu siç ishte raoprtuar më parë Ariana Grande u fejua vetëm dy javë pasi filloi të takohet me Pete Davidson.

Sipas TMZ, Davidson ka paguar 93 mijë dollarë për unazën interesante të fejesës të cilën ai e ka blerë muaj më parë.

Unaza prej 3.03 karat diamant ishte krijuar argjendari njujorkez, Greg Yuna, i njohur ndryshe si Mr. Flawless.

Kompletimi i unazës me të gjitha detajet mori pothuajse dy javë.

Dyshja festuan fejesën e tyer me një udhëtim në Disneyland.

Pete dhe Ariana u fejuan pasi u takuan për një kohë të shkurtër, me këngëtaren që ishte ndarë nga Mac Miller më herët gjatë vitit, teksa Davidson ishte ndarë nga vajza e Larry David, Cazzie.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://kosovarja-ks.com/showbiz/