Arrestohet Albi Nako, panik mes njerëzve

Arrestohet Albi Nako, panik mes njerëzve
Arrestohet Albi Nako, panik mes njerëzve
Arrestohet Albi Nako, panik mes njerëzve

Është arrestuar pak më parë koreografi i njohur shqiptar Albi Nako.

"Xing.al" ka siguruar një video ekskluzive nga momenti kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit hyjnë me shpejtësi midis turmës për të arrestuar koreografin.

Me maska dhe armë në duar, forcat e rendit kanë shokuar të pranishmit ndërsa Nako nuk shihet t'u ketë bërë rezistencë. 

Nuk dihet ende arsyeja e arrestimit të koreografit, por na mbetet të presim edhe pak për ta mësuar.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/