Arta Bajrami ua bën diss burrave me këtë mesazh...

Arta Bajrami ua bën diss burrave me këtë mesazh...
Arta Bajrami ua bën diss burrave me këtë mesazh...
Arta Bajrami ua bën diss burrave me këtë mesazh...

Është ndër këngëtaret më të përfolura të estradës, njëheri e quajtur edhe “mbretëresha e RNB-së” me që ishte e para që solli këtë zhanër në tregun tonë, shkruan Kosovarja.

U bë nënë për herë të tretë ndërkaq ndjekësit e saj befason me linjat e mbushura por të definuara, në të cilat çdo veshje i rri perfekt.

Mes shumë imazheve nga përditshmëria dhe karriera, arta ndanë shpesh edhe disa doza të vogla humori, por që kësaj here ishte një diss i vërtetë për shumë burra.

Fotografia në vazhdim sigurisht se ka bërë shumë ndjekës të saj të qeshin zëshëm me mesazhin që përcillet./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/