Arta moj, më e nxehtë se “flaka”, kështu shkëlqen ajo

Arta moj, më e nxehtë se “flaka”, kështu shkëlqen ajo
Arta moj, më e nxehtë se “flaka”, kështu shkëlqen ajo
Arta moj, më e nxehtë se “flaka”, kështu shkëlqen ajo

Arta Elezaj ka festuar mbrëmë ditëlindjen por më shumë u panë dekorimet dhe festa që kishte organizuar.

Por sot, Arta ka vendosur që të ndezë “flakë” rrjetet sociale duke publikuar pamjen e saj shumë joshëse, shkruan Indeksonline.

E veshur me një fustan të shkëlqyeshëm, Arta tregon linjat trupore tejet seksi.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/