Baby G ka dy fjalë për Getinjon, pasi ia uroj ditëlindjen

Baby G ka dy fjalë për Getinjon, pasi ia uroj ditëlindjen
Baby G ka dy fjalë për Getinjon, pasi ia uroj ditëlindjen
Baby G ka dy fjalë për Getinjon, pasi ia uroj ditëlindjen

Reperi nga Ferizaji, Getinjo sot feston ditëlindjen e 27-të.

Përmes rrjeteve sociale të shumtë ishin ata që ia uruan ditëlindjen reperit, e ai që bie në sy është edhe mesazhi i Baby G-së që siç thuhej ata nuk flisnin ndërmjet vete, shkruan lajmi net.

Pas kësaj, ajo po ashtu kishte publikuar edhe një fotografi tjetër gjersa thotë dy fjalë për reperin.

“Nuk ma ndien,Kënga ime e parë, e kam ndryshuar lojën me G-në, Monster i bën të gjitha vajzat e ‘këqija'”, ka shkruar ajo.

Në bazë të kësaj lë të kuptohet që dyshja kanë raporte të mira ende me njëri-tjetrin dhe që nuk i kanë shkëputur marrëdhëniet.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/