Bëhen bashkë Dafina Zeqiri dhe Emina Çunmulaj në Amerikë

Bëhen bashkë Dafina Zeqiri dhe Emina Çunmulaj në Amerikë
Bëhen bashkë Dafina Zeqiri dhe Emina Çunmulaj në Amerikë
Bëhen bashkë Dafina Zeqiri dhe Emina Çunmulaj në Amerikë

Ka vite që të dyja jetojnë në Amerikë.

Përkrahja e shqiptarëve që jetojnë jashtë nuk ka munguar asnjëherë.

Flasim për Dafina Zeqirin dhe Emina Çunmulaj ku kjo e fundit është një fanse e madhe e Dafina Zeqirit, e cila e ka përkrahur atë qysh në fillim të karrierës, e edhe më shumë tani teksa po bën muzikë në Amerikë.

Është Dafina ajo që ka publikuar pamje gjatë takimit me Eminën të cilat ditën e sotme janë bërë bashkë për të drekuar.

Shohim Eminën teksa pret Dafinën me makinën e saj super luksoze “Porsche” e duket teksa po shijojnë praninë e njëra-tjetrës.

Sa i përket muzikës, Dafina ka pak muaj që ka nxjerrë në treg albumin e saj “KING”, ndërsa tani vonë sa ishte në Kosovë ajo lansoi dhe projektin me titull “Ti e din” i cili deri tani ka arritur të mbledh mbi 1 milion klikime.


Sa i përket Emina Çunmulaj ajo shumë shpejt do të sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, gjinia e të cilit ende nuk është zbuluar, ndërsa Ella është vajza e saj e cila i dha epitetin nënë./GazetaBlic

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/