“Belly Dancer” e Young Zerkës kap milionëshin

“Belly Dancer” e Young Zerkës kap milionëshin
“Belly Dancer” e Young Zerkës kap milionëshin
“Belly Dancer” e Young Zerkës kap milionëshin

Ka vetëm një javë që Young Zerka ka publikuar këngën e re.

Dj Moh Green ft Faydee dhe Young Zerka kanë sjell projektin “Belly Dancer” që u prit mjaft mirë nga publiku, shkruan lajmi net.

Kënga po pëlqehet tejet shumë nga publiku ku edhe për një javë ka marrë një milion klikime në Youtube.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Zerka përmes një postimi që ka ndarë me ndjekësit në Instagram, teksa tregon se ka arritur një milion klikime.

Vlen të ceket se Young Zerka është duke punuar në projekte të reja që do të lansohen gjatë verës.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/