Beyonce shtatzënë me fëmijën e katërt?

Beyonce shtatzënë me fëmijën e katërt?
Beyonce shtatzënë me fëmijën e katërt?
Beyonce shtatzënë me fëmijën e katërt?

Ditë më parë ajo nisi një turne masiv me burrin e saj.

Por tifozët e Beyonce kanë qenë të shpejt të vërenin se ylli i popit mund të jetë duke fshehur një pritje të fëmijës së saj të radhës.

Tifozët spekulimet e tyre i shfaqën nëpër rrjetet sociale, duke thënë se mbretëresha e muzikës është shtatzënë dhe duke postuar edhe fotografi e video që sipas tyre e dëshmon këtë gjë, transmeton Indeksonline.

Dyshimi më i madh i tyre vije për shkak të veshjes së saj.

“Beyonce duke shtatzënë përsëri. Të gjithë e dimë se ata e duan edhe fëmijën e katërt të tyre dhe ajo po mban xhaketa nëpër turne”, shkruan një fans i saji në Twitter.

Këtë gjë nuk e kanë konfirmuar vet çifti, mirëpo burime të afërta me ta thonë se Beyonce ditëve të fundit është shumë e lumtur.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/