Blero në këtë darkë romantike, i propozoi Afronës martesë?

Blero në këtë darkë romantike, i propozoi Afronës martesë?
Blero në këtë darkë romantike, i propozoi Afronës martesë?
Blero në këtë darkë romantike, i propozoi Afronës martesë?

Ka tash e disa vite prej se çifti në fjalë u pritë se do t’i thonin ‘PO’ njëri-tjetrit duke kurorëzuar zyrtarisht dashurinë e tyre me martesë.

Por, kjo akoma nuk ndodhi dhe me gjasë as nuk e ka ndërmend të ndodhë të paktën edhe një periudhë, shkruan Kosovarja.

Gjithsesi Blero e Afrona po vazhdojnë t’i qëndrojnë besnikë lidhjes së tyre disa vjeçare, me ç’rast raporti i tyre vetëm sa është forcuar dhe më tepër ani pse është distanca ajo që ndonjëherë po i mban larg njëri-tjetrit.

Kjo nuk po bëhet pengesë kur është fjala për të ndarë momente romantike, e befasi herë nga njëra e herë nga tjetra palë.

Tani në prag të 14 shkurtit, e shënjuar si “Dita e të dashuruarve”, Blero u tregua i zoti edhe para kësaj date, teksa së bashku me Afronën darkojnë së bashku në një vend mjaft romantik.

I tillë është edhe përshkrimi i Afronës, me çka tregon se darkat i ka të mira vetëm kur gjendet pranë të dashurit të saj, Bleros.

Por, të ketë vallë ndonjë propozim të rastëishëm këtë herë?!

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/