Çfarë ndodhi me flokët e rejës së Remzies?

Çfarë ndodhi me flokët e rejës së Remzies?
Çfarë ndodhi me flokët e rejës së Remzies?
Çfarë ndodhi me flokët e rejës së Remzies?

Me kaçurrelat dhe sytë blu, tashmë është ndër fytyrat më të komentuara.

E s;kishte si të ishte më ndryshe deri sa u mor vesh se po bëhej reja e këngëtares së njohur, shkruan Kosovarja.

Jemi mësuar që në pozat e saj t’i vërejmë kaçurrelat unike, por kësaj here jo aq në formë.

Edhe pse sytë e saj marin fokusin kryesorë, mungojnë kaçurrelat e freskëta./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://kosovarja-ks.com/showbiz/