Çifti i njohur i showbizit do të martohen ‘live’ në television

Çifti i njohur i showbizit do të martohen ‘live’ në television
Çifti i njohur i showbizit do të martohen ‘live’ në television
Çifti i njohur i showbizit do të martohen ‘live’ në television

Një ceremoni martesore që do ta shohin të gjithë Paris Hilton e cila ka marrë propozim për martesë nga aktori dhe modeli Chris Zylka me një unazë 2 milionë dollarëshe, ka vendosur që dasma e saj mos të jetë një dasmë e zakonshme.

 Miliarderja amerikane ka vendosur që dasma e saj të transmetohet “live” në televizion. Paris është shprehur për E!News se ka marrë oferta nga televizione të ndryshme, por ende është duke i shqyrtuar./21Media


Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/