Ditëlindja zhvesh Roza Latin, moderatorja shfaqet në një set si asnjëherë më parë

Ditëlindja zhvesh Roza Latin, moderatorja shfaqet në një set si asnjëherë më parë
Ditëlindja zhvesh Roza Latin, moderatorja shfaqet në një set si asnjëherë më parë
Ditëlindja zhvesh Roza Latin, moderatorja shfaqet në një set si asnjëherë më parë

Një nga moderatoret më të komentuara të shoëbizit, Roza Lati feston sot ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë Roza ka zgjedhur që me të arritur ora 00:00 të postojë një video tejet sensuale për të gjithë ndjekësit e saj.

Në të Roza shfaqet komplet lakuriq, e shtrirë mes petalesh trëndafili dhe me to ka mbuluar pjesët intime. Moderatorja shfaqet shumë seksi teksa kamera i filmon trupin dhe tatuazhet e shumta.

“Gëzuar ditëlindjen Roza”, është përshkrimi që moderatorja ka lënë krah videos.

A post shared by Roza Lati © (@roza_lati) on

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://kosovarja-ks.com/showbiz/