Elvana Gjata i’a bën ‘terr’ mashkullit që e ka në krahë për këtë Shën Valentin

Elvana Gjata i’a bën ‘terr’ mashkullit që e ka në krahë për këtë Shën Valentin
Elvana Gjata i’a bën ‘terr’ mashkullit që e ka në krahë për këtë Shën Valentin
Elvana Gjata iu2019a bu00ebn u2018terru2019 mashkullit qu00eb e ka nu00eb krahu00eb pu00ebr ku00ebtu00eb Shu00ebn Valentin

E keni parë joshëse e besa edhe provokuese shpesh-herë, por më tepër se kaq nuk mund të vinte Elvana Gjata, shkruan Kosovarja.

Këto ditë këngëtarja lansoi albumin me këngë të cilat morën si shpërblim pëlqimin e pafund nga adhuruesit e flaktë të saj.

Kur flitet për jetën e saj private, po e mban të mbyllur aq hermetikisht sa nuk po lë as hapësirë dyshimi për krijimin e ndonjë lidhjeje.

Ndërsa sot, kur mbase mund të pritej ndonjë lëvizje në aspektin sentimental, ndonjë dhuratë apo diçka e tillë, Elvana befason me postimin që bëri.

Përkrah komedianit shqiptar Ermal Mamaqi shfaqet më e nxehtë se kurrë, e veshur si një damë, në të zeza dhe në pozën e realizuar si asnjëherë tjetër e shohim të ‘thyhet’ në mes.

Por, sërish për kah bukuria mbetet e veçantë dhe e parezistueshme.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/