Eni Koçi kaq në formë, ua tregon këmbët tërheqëse

Eni Koçi kaq në formë, ua tregon këmbët tërheqëse
Eni Koçi kaq në formë, ua tregon këmbët tërheqëse
Eni Kou00e7i kaq nu00eb formu00eb, ua tregon ku00ebmbu00ebt tu00ebrhequ00ebse

Eni Koci ka kohë që po shfaqet shumë seksi dhe provokuese, transmeton Indeksonline.

E tillë këtë herë është shfaqur në imazhet e publikuara në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim veshur me një xhemper të gjerë dhe të gjatë. 

Aty i duken këmbët provuese dhe fytyra e bukur.

“Koha ime vetëm është siguria e të gjithëve” kishte shkruar Eni në shkrimin bashkangjitur me imazh.

Ndryshe, ajo është motra e këngëtares së njohur të estradës, Greta Koçi.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://kosovarja-ks.com/showbiz/