Hoxha i njohur në përqafimin e femrës më të dashur…Kaq të lumtur po ndihen ata…

Hoxha i njohur në përqafimin e femrës më të dashur…Kaq të lumtur po ndihen ata…
Hoxha i njohur në përqafimin e femrës më të dashur…Kaq të lumtur po ndihen ata…
Hoxha i njohur në përqafimin e femrës më të dashur…Kaq të lumtur po ndihen ata…

Elvis Naç tashmë është ndër hoxhët më të njohur shqiptar.

Ai shquhet për ligjeratat e tij të cilat i mban vazhdimisht.

Elvisi ka një grua dhe një vajzë të cilët bëjnë një jetë shumë të lumtur së bashku.

Ai është mjaftë aktiv në rrjetet socale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Sot ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me vajzën e tij e cila po e puth babain.

Shikojeni vet postimin më poshtë…/ORAinfo/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/