I patë të gjitha çiftet e estradës për ‘Shën Valentin’, por Geti dhe Marina i vënë vulën

I patë të gjitha çiftet e estradës për ‘Shën Valentin’, por Geti dhe Marina i vënë vulën
I patë të gjitha çiftet e estradës për ‘Shën Valentin’, por Geti dhe Marina i vënë vulën
I patu00eb tu00eb gjitha u00e7iftet e estradu00ebs pu00ebr u2018Shu00ebn Valentinu2019, por Geti dhe Marina i vu00ebnu00eb vulu00ebn

Vitin e kaluar çifti më i përfolur i estradës kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë

Dasma e tyre ishte madhështore, e organizuar në Gjirin e Lalzit, ku kishte mbi 600 të ftuar, e shumë prej tyre ishin fytyra të njohura për publikun.

E sot, në ditën e të dashuruarve ata i vënë vulën gjithçkaje.

Është Marina ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram, ku çifti shihet teksa po darkojnë në një ambient të hapur, e ku përreth tavolinës së tyre me qirinjtë e ndezur formohet një zemër.

Nën tingujt e këngës “Love on the brain” nga Rihanna, çifti po duken tejet të lumtur.

“Duajeni njëri-tjetrin” ka shkruar Marina në videon e publikuar./GazetaBlic


Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/