Ja çfarë i bën gruaja Hetemit, përderisa ai vozitë veturën

Ja çfarë i bën gruaja Hetemit, përderisa ai vozitë veturën
Ja çfarë i bën gruaja Hetemit, përderisa ai vozitë veturën
Ja çfarë i bën gruaja Hetemit, përderisa ai vozitë veturën

Fisnik Ademi është ndër aktorët më të njohur dhe më të dashur për publikun kosovar.

Së fundmi ai është bërë edhe më i dashur me rolin e tij të Hetemit në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan ORAinfo.

Fisniku është i martuar me modelen e njohur seksi, Dhurata Lipovica të cilën shfaqen gjithmonë shumë të dashuruar.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet së bashku me Fisnikun.

Përderisa ai po vozitë veturën, ajo po bën foto.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://kosovarja-ks.com/showbiz/