Ja si po e feston Zanfina ditën e të dashuruarve!

Ja si po e feston Zanfina ditën e të dashuruarve!
Ja si po e feston Zanfina ditën e të dashuruarve!
Ja si po e feston Zanfina ditën e të dashuruarve!

Zanfina Ismaili akoma vazhdon ta mbaj statusin e saj “single”, shkruan “Kosovarja”.

Por, ajo është kujdesur që fansave të saj të dashur, t’iu sjell në këtë ditë të shënuar për dashurinë, një foto nga vetmia e saj.

Zanfina në këtë foto vërtet duket shumë bukur, ajo në dorë ka një gotë vere, ndërsa të veshur ka një fustan të zi.

Foto është shumë artistike dhe tregon shumë më shumë sesa fjalët.

Shikojeni Zanfinën tani./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/