Jojo Babie ekspozon të pasmet, këtë herë do ju lë pa mend

Jojo Babie ekspozon të pasmet, këtë herë do ju lë pa mend
Jojo Babie ekspozon të pasmet, këtë herë do ju lë pa mend
Jojo Babie ekspozon të pasmet, këtë herë do ju lë pa mend

Jojo Babie është njëra nga modelet më seksi të fitnesit, e cila ka kohë që po bënë shumë përshtypje për pamjen e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet me të pasme shumë provokuese dhe seksi.

Ajo shihet me veshje fitnesit teksa flokët i kishte lëshuar lehtë mbi supe, kurse në duar mbante një çantë sportive.

“A keni humbur? Ngjitja bëhet këtu lartë… më ndiqni, unë e di ku po shkojë!” ka shkruar Jojo.


Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://kosovarja-ks.com/showbiz/