Jon Gjebrea me dedikim romantik në Ditën e të Dashuruarve për të fejuarën

Jon Gjebrea me dedikim romantik në Ditën e të Dashuruarve për të fejuarën
Jon Gjebrea me dedikim romantik në Ditën e të Dashuruarve për të fejuarën
Jon Gjebrea me dedikim romantik në Ditën e të Dashuruarve për të fejuarën

Një nga lajmet që bëri bujë në fillim të këtij viti ishte edhe fejesa e Jonit, djalit të këngëtarit dhe prezantuesit të njohur Ardit Gjebrea, shkruan Indeksonline.

Joni kurorëzoi dashurinë me Merlnin, ndërsa çifti po shijojnë këtë vit Shën Valentinin e parë si të fejuar.

Madje Joni është treguar tejet romantik në këtë ditë, ai ka postuar një fotografi me të fejuarën e tij në orët e para të mëngjesit ku shkruan:

Me Valentinin tim të përditshëm!

Ndërsa ai i ka bërë dhuratë Merlinit një palë këpucë dhe një çantë.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/