Kanye West dëshiron të lansojë muzikë të re “shumë shpejt”

Kanye West dëshiron të lansojë muzikë të re “shumë shpejt”
Kanye West dëshiron të lansojë muzikë të re “shumë shpejt”
Kanye West dëshiron të lansojë muzikë të re “shumë shpejt”

Kanye West ka lënë në pritje gjithë botën e muzikës.

Pas raportimeve se Kanye West po punon në këngë ët reja, një burim i afërt me reperin nga Chicago ka bërë të ditur se diçka po vjen “shumë shpejt”.

Burimi i reperit thotë se Kanye jo krejt pa arsye ka vendosur që të shkojë në një resort skijimi.

“Ai mendon se të qendurit në male nuk e lejon që të shpërqëndrohet dhe ka më shumë sens për drejtimin e muzikës së tij”.

“Kjo është arsyeja pse ai zakonisht shkon atje për t’i kryer gjërat e mëdha. Kanye dëshiron të lansojë diçka shumë shpejt dhe është shumë i ngazëllyer për t’iu kthyer lojës kreative”, u shpreh burimi për E! News.

Kanye ka kohë që po qëndron në kampion e tij të regjistrimit të muzikës në Wyoming, e aty ai ka pasur praninë e disa miqve si Nas, Kid CUdi, Travis Scott dhe bashkëshortja e tij Kim Kardashian e cila i ka bërë një vizitë bashkëshortit.

Sipas disa spekulimeve tjera, Kanye po punon në album, por së pari mendon të publikojë një bashkëpunim me Kid Cudi.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/