Kejvina Kthella tregon belin e hollë, kështu pozon ajo

Kejvina Kthella tregon belin e hollë, kështu pozon ajo
Kejvina Kthella tregon belin e hollë, kështu pozon ajo
Kejvina Kthella tregon belin e hollë, kështu pozon ajo

Kejvina Kthella ditë më parë u shfaq me poza joshëse nga pushimet që kaloi në bregdetin e Sarandës.

Ndërsa tani velina e ‘Xing me Ermalin’ vjen goxha atraktive në fotografinë e fundit, teksa shfaq barkun me muskuj dhe belin e hollë.

Ndryshe Kejvina falë pozave dhe paraqitjeve të saj provokative shpesh është pjesë edhe e mediave rozë dhe më se e komentuar në rrjetet sociale./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://kosovarja-ks.com/showbiz/