Kjo është motra e BabyGee dhe ngjanë shumë me këngëtaren

Kjo është motra e BabyGee dhe ngjanë shumë me këngëtaren
Kjo është motra e BabyGee dhe ngjanë shumë me këngëtaren
Kjo është motra e BabyGee dhe ngjanë shumë me këngëtaren

Sot ka festë në familjen e BabyGee.

Kjo pasi motra e këngëtares së njohur feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net

Ishte BabyGee ajo e cila ka zgjedhur ta uroj edhe publikisht nëpërmjet publikimit të një fotografie në të cilën shihet ngjashmëria e madhe që ato kanë mes vete.

Dyshja madje janë edhe shoqe shumë të mira dhe këtë e ka treguar edhe vetë BabyGee shumë shpesh.

Kujtojmë se këngëtarja së fundmi u bë emri që shihej më së shumti në kryetitujt e mediave rozë shkak i konfliktit që pati me shoqen e saj ndërsa sa i përket projekteve muzikore është kënga ‘Mos u nal’ e fundit që e ka publikuar

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/