Kjo është shuma marramendëse e çantës dhe xhaketës së Erës

Kjo është shuma marramendëse e çantës dhe xhaketës së Erës
Kjo është shuma marramendëse e çantës dhe xhaketës së Erës
Kjo është shuma marramendëse e çantës dhe xhaketës së Erës

Era Istrefi është duke shijuar majat e suksesit

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, është duke shijuar majat e suksesit ndërkombëtar në muzikë, shkruan zeri.info.

Së fundmi Era ka udhëtuar për në SHBA, përkatësisht New York para se të niset për në Rusi në hapjen e Botërorit.

Si duket edhe Era Istrefi tash pas arritjes së famës botërore edhe lakmia për tu veshur me markat më të njohura botërore i është shtuar.

Në fotografinë e fundit që ka publikuar Era në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”, shihet se e gjitha është veshur nga marka “Prada”.

Vetëm çanta që ajo ka kushton hiç më pak se 1 mijë e 500 euro, ndërkaq xhaketa e cila është e po të njëjtës markë sikurse çanta, pra e markës “Prada”, kushton 1 mijë e 200 euro.

Ndërkaq pantallonat e saj mbajnë çmimin e 284 eurove nga marka italiane “GCDS”.

Për më shumë shikojeni fotografinë e Era Istrefit.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://kosovarja-ks.com/showbiz/