Kjo vogëlushe në foto sot po mbizotëron skenat muzikore botërore

Kjo vogëlushe në foto sot po mbizotëron skenat muzikore botërore
Kjo vogëlushe në foto sot po mbizotëron skenat muzikore botërore
Kjo vogëlushe në foto sot po mbizotëron skenat muzikore botërore

Ajo është këngëtarja numër një e momentit

Sot është njëra prej këngëtareve më të dashura dhe më e pëlqyer e momentit në botë falë këngëve dhe hiteve që ka sjell deri më tani, shkruan “Zeri.info”.

Këngët e saj janë pëlqyer e klikuar me miliarda herë nëpër rrjete të ndryshme sociale.

Bëhet fjalë për këngëtaren prishtinase me famë botërore, Dua Lipa.

Është nëna e saj, Anesa Lipa e cila ka publikuar këtë fotografi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”, teksa shihet në një pishinë së bashku me vajzën e saj Duan.

Kujtojmë se Dua Lipa në gusht do ta mbaj një koncert në Prishtinë, ku do t’i mbledh emrat më të njohur të momentit në vendin tonë. 

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/