Kur tre bosat e estradës bëhen bashkë

Kur tre bosat e estradës bëhen bashkë
Kur tre bosat e estradës bëhen bashkë
Kur tre bosat e estradës bëhen bashkë

E ku ka më mirë se t`i shohësh të tre bashkë?

Ledri, Lumi e Kresha, tre djelmoshat që gjithmonë sjellin hite që mbesin në kujtesën e publikut.

Të tre janë shfaqur në një fotografi së bashku, e që lë të kuptohet se Ledri e Lumi kanë shoqëri shumë të mirë me Kreshën, shkruan Indeksonline.

Kur askush nuk e priste, Ledri solli bashkëpunimin me Lyrical Son “Princess Diana” dhe pas pak ditësh erdhi kënga solo e Lumit “Makiato”.

Tani, a do kemi ndonjë bashkëpunim ku përfshihet edhe Kresha, do e shohim gjatë ditëve verore.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/