Leonora Jakupi në fotot e fundit iu le pa fjalë!

Leonora Jakupi në fotot e fundit iu le pa fjalë!
Leonora Jakupi në fotot e fundit iu le pa fjalë!
Leonora Jakupi në fotot e fundit iu le pa fjalë!

Është cilësuar çdoherë si njëra ndër këngëtaret tona e cila ka bukuri natyrale, shkruan “Kosovarja”.

Leonora Jakupi edhe sonte shfaqet e tillë. E bukur dhe me shumë shije.

Ajo është grimuar lehtë dhe me një pamje shumë të bukur ka pozuar, ku më pas këto foto që do i shihni edhe ju tani, kanë marr shumë pëlqime dhe komente pozitive.

Thjesht Leonora është bukuroshe, këtë na e ka dëshmuar ndër vite prej se është paraqitur publikisht, dhe edhe sonte duket e tillë.

Ja shikojeni tani Norën në disa foto që tregojnë bukurinë e saj natyrale./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://kosovarja-ks.com/showbiz/