Lola Haradinaj në superformë, fotografia e fundit e dëshmon këtë

Lola Haradinaj në superformë, fotografia e fundit e dëshmon këtë
Lola Haradinaj në superformë, fotografia e fundit e dëshmon këtë
Lola Haradinaj në superformë, fotografia e fundit e dëshmon këtë

Lola Haradinaj është gruaja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, e cila njihet për sharmin dhe elegancën e saj.

Në çdo paraqitje Lola duket e mrekullueshme. Njëjtë ka ndodhur edhe këtë herë.

Në një fotografi të postuar nga vetë ajo në Instagram, Lola ka treguar këmbët e saj të gjata, të cilat duken seksi nga stërvitjet e shumta që i bën./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://kosovarja-ks.com/showbiz/