Loredana u hyn në mes vëllezëve Mozzik dhe Getinjo

Loredana u hyn në mes vëllezëve Mozzik dhe Getinjo
Loredana u hyn në mes vëllezëve Mozzik dhe Getinjo
Loredana u hyn në mes vëllezëve Mozzik dhe Getinjo

Ka kohë që Loredana Zefi po përmendet në mediat rozë.

E e njohur për publikun u bë pasi u lidh me reperin Mozzik, shkruan lajmi.net

Dyshja po shihen shumë të dashuruar mes vete dhe këtë po e dëshmojnë imazhet që sjellin nëpër rrjete sociale dhe koha që po e kalojnë bashkë.

Madje duket se lidhja e tyre sa vjen e bëhet edhe më serioze pasi shpesh bjondina seksi shoqërohet edhe me familjarët e reperit.

Së fundmi u ka hyrë në mes dy vëllezërve dhe raportet me Getinjon janë shumë familjare dhe të afërta.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://kosovarja-ks.com/showbiz/