Luana sapo arriti shifrën 2 milionë

Luana sapo arriti shifrën 2 milionë
Luana sapo arriti shifrën 2 milionë
Luana sapo arriti shifrën 2 milionë

Luana Vjollca në bashkëpunim me Bujar Qamilin kanë arritur mbi 2 milionë klikime në projektin e tyre më të ri.

‘Mi dhe flake mallit tim’ është kënga e realizuar nga dyshja në mënyrë perfekte ku Luana i jep edhe më shumë bukuri me pamjen e saj, shkruan Indeksonline.

Kënga në fjalë po pritet mjaft mirë dhe po dëgjohet vazhdimisht nga t’gjitha moshat.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/