Luana Vjollca mahnitë me imazhet e fundit, si kukull duket ajo...

Luana Vjollca mahnitë me imazhet e fundit, si kukull duket ajo...
Luana Vjollca mahnitë me imazhet e fundit, si kukull duket ajo...
Luana Vjollca mahnitë me imazhet e fundit, si kukull duket ajo...

Luana Vjollca u kthye furishëm në muzikë me bashkëpunimin e saj me këngëtarin e madh, Bujar Qamili.

Por jo vetëm kaq, pamja e saj në këtë videoklip la gojëhapur të gjithë. Thjeshtë e mahnitshme dukej e grimuar dhe e veshur bukur.

Por edhe pas publikimit të këngës, Luana vazhdon t’i kushtojë rëndësi pamjes së saj, e në fotografitë e fundit duket si një kukull, shkruan Indeksonline.

Luana vazhdon të jetë ndër femra më të ndjekura shqiptare dhe e cila bën bujë me secilin hap që hedh.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://kosovarja-ks.com/showbiz/