Majk publikon foto me të dashurën, reagimi i papritur vjen nga Majlinda

Majk publikon foto me të dashurën, reagimi i papritur vjen nga Majlinda
Majk publikon foto me të dashurën, reagimi i papritur vjen nga Majlinda
Majk publikon foto me të dashurën, reagimi i papritur vjen nga Majlinda

Majlinda Zeka e cila u bë e njohur që nga lidhja e saj me reperin e njohur Majk, shkuran ORAinfo.

Që nga ajo kohë Majlinda komentohet për çdo detaj.

Majlinda dhe Majk janë ndarë vitin e kaluar, mirëpo nga kjo lidhje çifti kanë edhe një djalë së bashku.
Majlinda është ajo e cila kujdeset shumë për të birin.

Në rrjetin social Instagram bukuroshja është shumë aktive dhe publikon imazhe të ndryshme.

E sot ajo ka përjetuar gëzim pasi që të birit ka nisur që ti dalin dhembet .

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/