Me fustan shkëlqyes dhe plot dhurata, kështu po feston ditëlindjen "Xhakarta"

Me fustan shkëlqyes dhe plot dhurata, kështu po feston ditëlindjen
Me fustan shkëlqyes dhe plot dhurata, kështu po feston ditëlindjen
Me fustan shkëlqyes dhe plot dhurata, kështu po feston ditëlindjen "Xhakarta"

Aktorja dhe modelja, Arta Elezaj feston sonte ditëlindjen.

Arta ka vendosur që festën e ditëlindjes ta organizojë në mënyrë të veçantë, me një darkë mirë të shtruar në çdo detaj.

Ajo madje ka publikuar edhe disa fotografi e siç duket në to, Arta po shkëlqen edhe sonte./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://kosovarja-ks.com/showbiz/