Ministri kosovar befason gruan për Shën Valentin

Ministri kosovar befason gruan për Shën Valentin
Ministri kosovar befason gruan për Shën Valentin
Ministri kosovar befason gruan për Shën Valentin

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani ka uruar në mënyrë speciale bashkëshorten e tij me rastin e ditës së dashuruarve.

Në profilin e tij në Facebook ai ka shpërndarë një imazh teksa shihet përkrahë gruas, shkruan Indeksonline.

Për këtë ditë të veçantë ata duken kaq të buzëqeshur e të lumtur, derisa reflektojnë plot dashuri.

Një buketë me lule ka qenë dhurata ideale e Hasanit për Arbeniten.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/