Morena ‘çmend’ iranianin miliarder duke ia dridhur vithet në jahtin e tij luksoz

Morena ‘çmend’ iranianin miliarder duke ia dridhur vithet në jahtin e tij luksoz
Morena ‘çmend’ iranianin miliarder duke ia dridhur vithet në jahtin e tij luksoz
Morena ‘çmend’ iranianin miliarder duke ia dridhur vithet në jahtin e tij luksoz

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin.

Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë qarkulluar, shkruan lajmi.net

Në një postim të fundit të bërë në Instastory, Sasha shihet duke i dhënë jahtit të tij luksoz derisa e dashura e tij, Morena po i dridh vithet.

‘Ti e di sa shumë të dua’ ka shkruar ai pranë videos.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/