Morena ‘vdes’ për çajin e rusit

Morena ‘vdes’ për çajin e rusit
Morena ‘vdes’ për çajin e rusit
Morena ‘vdes’ për çajin e rusit

Një Morenë tradicionale Fal luksit që gëzon në jetën e saj, tash e sa vite këngëtarja Morena Taraku është në qendër të vëmendjes.

Udhëtimet e shumta në vende të shtrenjta, veshjet e deri tek ushqimet janë disa gjëra që bënë mediat rozë të shkruajnë për të. Sa herë që Morena viziton Stambollin apo ndonjë vend ku shërbehet çaji i rusit, ajo nuk heziton ta porosisë. Kjo shihet qartë në postimet që ajo bënë në InstaStory, ku pjesë e tryezës me ushqime shpeshherë është ky çaj që shqiptarët e kanë traditë ta konsumojnë.

 Morena vepron mirë pasi sipas një studimi të fundit, çaji i zi i njohur tek ne si i rusit, përmban substanca që e relaksojnë trurin, andaj psikologët pretendojnë se njerëzit që pinë çaj përdorin të gjitha kapacitetet e tyre dhe janë më shumë krijues./21Media


Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/