Nis koncerti, Rita Ora ia qet ‘flakën’ Tiranës

Nis koncerti, Rita Ora ia qet ‘flakën’ Tiranës
Nis koncerti, Rita Ora ia qet ‘flakën’ Tiranës
Nis koncerti, Rita Ora ia qet ‘flakën’ Tiranës

Ora e super muzikës në shesh për të erdhi, me recitalin live natën e sotme. Kosova do të dominojë sot skenën. Para Rita Orës, Kida, hapi këtë koncert.

Ky koncert vjen menjëherë pas 1 qershorit. Me të ftuar special Ermal Metën, muzika e të cilit pati shumë admirues në shesh.

Rita Ora kthehet kështu në Shqipëri pas gjashtë vitesh. Ndërsa në 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës ajo ishte kuq e zi në një spektakël të madh në sheshin e Prishtinës.

Më herët këngëtarja ka lajmëruar në rrjetet e saj sociale padurimin dhe kënaqësinë për këtë koncert në Tiranë.

Ylli ndërkombëtar këto kohë ka qenë shumë aktive me debutime dhe koncerte ngado. Ajo ka qenë subjekti I mediave më prestigjioze sidomos pas publikimit edhe të hitit të saj më të fundit “Girls”.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://kosovarja-ks.com/showbiz/