Një nënë si nusja e Medës…Do të befasoheni çfarë frizura u ka bërë djemve të saj…

Një nënë si nusja e Medës…Do të befasoheni çfarë frizura u ka bërë djemve të saj…
Një nënë si nusja e Medës…Do të befasoheni çfarë frizura u ka bërë djemve të saj…
Një nënë si nusja e Medës…Do të befasoheni çfarë frizura u ka bërë djemve të saj…

Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj, i njohur për publikun si Meda

Ajo tashmë është e njohur për publikun dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihen dy djemt e saj.

Mënyra e prerjes së flokëve dhe rregullimi i tyrë është në fokus të fotografisë.

Shikojeni vet postimin më poshtë…/ORAInfo

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/