Njihuni me mbesën bukuroshe të Naser Rafunës, kaq e lezetshme është ajo

Njihuni me mbesën bukuroshe të Naser Rafunës, kaq e lezetshme është ajo
Njihuni me mbesën bukuroshe të Naser Rafunës, kaq e lezetshme është ajo
Njihuni me mbesën bukuroshe të Naser Rafunës, kaq e lezetshme është ajo

Naser Rafuna është ndër aktorët më aktiv dhe më të suksesshëm kohëve të fundit në Kosovë.

U bë i njohur me rolë të ndryshme e së fundmi me rolin e “Xhekut” në serialin vendor “Ҫka ka shpija”, shkruan ORAinfo.

Naseri është aktiv edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ai e ka uruar mbesën e tij për ditëlindje.

Kaq fëmijë i bukur është.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/