Noizy publikon foton nga plazhi, Elena Lika i bën pyetjen që na ka munduar të gjithëve, reperi thotë të vërtetën apo po na gënjen?

Noizy publikon foton nga plazhi, Elena Lika i bën pyetjen që na ka munduar të gjithëve, reperi thotë të vërtetën apo po na gënjen?
Noizy publikon foton nga plazhi, Elena Lika i bën pyetjen që na ka munduar të gjithëve, reperi thotë të vërtetën apo po na gënjen?
Noizy publikon foton nga plazhi, Elena Lika i bën pyetjen që na ka munduar të gjithëve, reperi thotë të vërtetën apo po na gënjen?

Noizy është një nga reperat më të suksesshëm shqiptare, repertori muzikor i të cilit është shumë i gjërë pasi numëron shumë hite.

Jo më kot Noizy ka mbi 1 milion folloëers në Instagram, ku i mban të përditësuar ndjekësit e tij me foto e video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale.

Këtë gjë ka bërë ai së fundmi ku ka publikuar një foto teksa shfaqet në det ku tregon trupin e tij dhe tatuazhet.

Por në listën e shumtë të komenteve vumë re komentin e Elena Likës e cila e ka pyetur se kush e ka fituar bastin e datës 31 maj mes Noizyt dhe Blerim Destanit.

Noizy u përgjigj dhe nënkuptoi që ai e ka fituar bastin duke thënë: Duket kush ska frikë me bo foto pa bluzë.

Të ketë fituar Noizy vallë sepse s’kemi marrë vesh gjë?!

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/