Nuk do t’iu besoni syve por Engji e zbukuruar tejmase feston Shën Valentinin me mashkullin e njohur të estradës

Nuk do t’iu besoni syve por Engji e zbukuruar tejmase feston Shën Valentinin me mashkullin e njohur të estradës
Nuk do t’iu besoni syve por Engji e zbukuruar tejmase feston Shën Valentinin me mashkullin e njohur të estradës
Nuk do t’iu besoni syve por Engji e zbukuruar tejmase feston Shën Valentinin me mashkullin e njohur të estradës

Engji u bë këngëtarja më e re e muzikës popollore dhe si e tillë ajo po kërkohet edhe në mbrëmje të ndryshme festive për të performuar.

Si gjithmonë së bashku me nënën e saj edhe ajo ka vendosur të festojë Shën Valentinin, por në cilësinë e këngëtares që i argëton çiftet e tjera, përcjell ORAinfo.

Engji po shkon hapave të Shyhretës sa i përket elegancës në paraqitjet skenike. Të dyja me fustane shumë elegante u panë në mesin e Labit dhe Sabri Fejzullahut.

Për dallim prej Engjit që është ende ‘single’, tre të tjerët i kanë lënë partnerët e tyre në shtëpi për t’iu përkushtuar punës së tyre.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/