Nuk ndalet Learta, publikon foton e radhës nga pushimet, vëmendja është tek…

Nuk ndalet Learta, publikon foton e radhës nga pushimet, vëmendja është tek…
Nuk ndalet Learta, publikon foton e radhës nga pushimet, vëmendja është tek…
Nuk ndalet Learta, publikon foton e radhës nga pushimet, vëmendja është tek…

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram, shkruan ORAinfo.

Madje tashmë ka hapur edhe biznesin e saj më të ri të cilin e promovon vazhdimisht.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto të Matinit nga pishina, por vëmendja është tek flokët e saj me stil interesant.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://kosovarja-ks.com/showbiz/