‘Pajtesa’ e “O sa mirë” në darkë romantike me të dashurin, por krejt e pa rregulluar!

‘Pajtesa’ e “O sa mirë” në darkë romantike me të dashurin, por krejt e pa rregulluar!
‘Pajtesa’ e “O sa mirë” në darkë romantike me të dashurin, por krejt e pa rregulluar!
‘Pajtesa’ e “O sa mirë” në darkë romantike me të dashurin, por krejt e pa rregulluar!

Është një femër tejet e bukur dhe kjo ndoshta është arsyeja pse Fiona Gllavicën e shohim shpesh të pa grimuar, shkruan Kosovarja.

Njësoj ka vepruar edhe sonte kur është një natë e veçantë për të gjithë të dashuruarit të cilën surprizojnë njëri-tjetrin në forma të ndryshme.

Ndërsa çifti në fjalë ndodhen jashtë vendit, më saktësisht në Gjermani, aty ku shihen në një darkë romantike, pikërisht me këtë datë të shënuar.

Vlen të përmendet se ndryshimi i aktores nga roli i saj në atë se si është në realitet, është jashtëzakonisht i madh.

Një femër plot hire bukurie, elegante dhe plotë sharm shfaqet në çdo postim në rrjete sociale, derisa në serinë komike shumë të dashur për publikun shqiptar “Çka ka shpija”, luan një rol krejt larg modernes.

Gjithsesi, kur kthehemi tek privatja aktorja duket të jetë tejet e lumtur pranë të dashurit të saj me të cilin gëzon një raport të shëndosh prej vitesh.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja-ks.com/showbiz/